KONST / Litografier / Färglitografi 7652211
nr 765 2211
Staffan Kronberg
(f. 1902), Sverige
Färglitografi, Staffan Kronberg (f. 1902), Brunnsviken, 305/360, signerad, motivets mått: 50x34
Staffan Kronberg, svensk målare och konsthantverkare, född 1902.
Utrop:
400 kr
måndag 18 juni 2012
kl 19:05:39
Staffan Kronberg
Läs mer om Staffan Kronberg